Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Delfinarium

Egipt - Sharm El Sheikh

Delfinarium
Spędzając wykupione w biurze podróży rodzinne wakacje z dziećmi w luksusowym hotelu w centrum Sharm El Sheikh z dostępem do prywatnej hotelowej plaży, proponujemy wybrać się na wycieczkę fakultatywną delfinarium. Wycieczka fakultatywna do delfinarium to wspaniała okazja na ciekawe spędzenie popołudnia dla dorosłych, i niezapomniana możliwość podziwiania... czytaj dalej »

Aqua Park

Egipt - Sharm El Sheikh

Aqua Park
Wycieczka fakultatywna Aqua Park – wodne miasteczko polecana jest przez biuro podróży Travel Shops spędzającym w Sharm el Sheikh lub Tabie wakacje rodzinom z dziećmi. Zarówno najmłodsi jak również rodzice będą mogli spędzić wspaniały, pełen zabawy i niezapomnianych wrażeń dzień w miasteczku wodnym. Na chętnych czekają tu atrakcje takie jak zjeżdżalnie... czytaj dalej »

Łaźnia Turecka

Turcja - Riwiera Turecka

Łaźnia Turecka
 Gdy wybieramy się samolotem na urlop w Turcji, niezależnie do tego, czy nasz jest położony hotel na Riwierze Tureckiej czy jest to hotel w Turcji Egejskiej, warto skorzystać z zabiegów w lokalnych SPA. Turcja słynie z bardzo wysokiego poziomu zabiegów SPA oraz najwyższej dbałości o klienta, stąd klienci biur podróży często... czytaj dalej »

Etna i Taormina

Włochy - Sycylia

Etna i Taormina
 Jest to jedna z najatrakcyjniejszych wycieczek fakultatywnych na Sycylii. To właśnie Etna stanowi symbol Sycylii, jest to najwyższy czynny wulkan w Europie. Stożek wulkaniczny ma prawie 145 km obwodu, a wysokość dochodzi do 3340 m n.p.m. Podczas wycieczki wjedziemy na wysokość około 1800 m. Następnie dla chętnych będzie możliwość... czytaj dalej »

Erice i Segesta

Włochy - Sycylia

Erice i Segesta
 Jest to wycieczka do pięknego miasteczka Erice znajdującym się na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na Trapani i wyspy Egadyjskie. Miasteczko pełne jest tajemniczych zaułków i klimatycznych uliczek. Podczas wycieczki fakultatywnej Erice i Sagesta zwiedzać będziemy między innymi Giardini del Balio oraz Chiesa Matrice.... czytaj dalej »

Dla tel. komórkowych
801 000 515

Dla tel. stacjonarnych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00