Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Pustynna przygoda/ Jeep Safari

Egipt - Hurghada

Pustynna przygoda/ Jeep Safari
Egipt kojarzy nam się ze skrajnościami. Z jednej strony gorąca niegościnna pustynia ciągnąca się na przestrzeniu wielu kilometrów, z drugiej wakacyjne kurorty nad Morzem Czerwonym i bogata infrastruktura turystyczna: luksusowe hotele przy plaży, kompleksy hotelowe z basenami, wyżywienie all inclusive, dyskoteki i animacje w hotelu, bar na plaży hotelowej, pokój... czytaj dalej »

Albania

Grecja - Korfu

Albania
Wycieczka fakultatywna Albania daje wypoczywającym na Korfu turystom możliwość poznania tego wspaniałego, wciąż mało poznanego kraju.Wycieczka rozpoczyna się w mieście Korfu, skąd promem lub katamaranem płynie się półtoragodzinnym rejsem do portowego miasta Saranda w Albanii. Po przybyciu do Albanii mamy możliwość zwiedzenia Sarandy z jej zabytkami... czytaj dalej »

Wieczór Kreteński

Grecja - Kreta

Wieczór Kreteński
 Wycieczka fakultatywna wieczór kreteński jest wspaniałą okazją na poznanie obyczajów i tradycji ludowych mieszkańców wyspy Kreta, a także możliwością spróbowania wyśmienitych potraw lokalnej kuchni greckiej oraz wspólnej zabawy. W położonej w górach w głębi wyspy, lokalnej wiejskiej tawernie, będziecie mieli możliwość poznać prawdziwy... czytaj dalej »

Rejs na wyspę Symi

Grecja - Rodos

Rejs na wyspę Symi
 Rejs na wyspę Symi polecamy wszystkim, którzy spędzają tu urlop, zarówno rodzinom z dziećmi jak i parom poszukującym romantycznych wycieczek. Rejs na Symi trwa około 2 godzin. Wyspa Symi to przepiękna niewielka wyspa leżąca u wybrzeży Turcji. Wyspa Syminazywana jest wyspą poławiaczy gąbek. Podczas tej relaksacyjnej... czytaj dalej »

Dolina miodu

Maroko - Agadir

Dolina miodu
 Lecąc samolotem z jednego z portów lotniczych w Polsce na wakacje w Maroku wykupione w biurze podróży Travel Shops chętnie poznajemy kraj, lub najbliższą okolicę kurortu, w którym wypoczywamy. Okazję do poznania przepięknych krajobrazów Maroka a w szczególności malowniczych gór Atlas daje wycieczka fakultatywna Dolina... czytaj dalej »

Infolinia
801 000 515

Dla tel. komórkowych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00