Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Aqua Park

Egipt - Hurghada

Aqua Park
Decydując się na rezerwacje wycieczki do Egiptu, gdy w planach mamy urlop z dziećmi, powinniśmy nasze oczekiwania do hotelu sprecyzować w biurze podróży przed dokonaniem rezerwacji. Konsultant biura podróży z pewnością doradzi nam najlepszy hotel na wakacje z dziećmi. Powinniśmy zadbać o to, aby hotel w Egipcie zapewnił atrakcje dla dzieci, tzn. aby był... czytaj dalej »

Aqualand

Grecja - Korfu

Aqualand
Wycieczka fakultatywna Aqualand – wodne miasteczko, wybierana jest najczęściej przez spędzające na Korfu wakacje rodziny z dziećmi. Zarówno najmłodsi jak i starsi będą mogli spędzić wspaniały, pełen zabawy dzień w miasteczku wodnym. Czekają tu na chętnych prawdziwe wodne atrakcje: małe i duże zjeżdżalnie, kompleks basenów oraz duże jaccuzi,... czytaj dalej »

Lindos

Grecja - Rodos

Lindos
 Niezależnie od tego, w której części wyspy Rodos spędzamy urlop, koniecznie powinniśmy poznać miasto Lindos, perłę greckiej architektury. Miasteczko Lindos to jedno z najpiękniejszych miejsc na wyspie Rodos, ale także to wielka atrakcja turystyczna w całym tym regionie turystycznym. Wrażenie robi zabudowa miasta ... czytaj dalej »

Rejs na wyspę Symi

Grecja - Rodos

Rejs na wyspę Symi
 Rejs na wyspę Symi polecamy wszystkim, którzy spędzają tu urlop, zarówno rodzinom z dziećmi jak i parom poszukującym romantycznych wycieczek. Rejs na Symi trwa około 2 godzin. Wyspa Symi to przepiękna niewielka wyspa leżąca u wybrzeży Turcji. Wyspa Syminazywana jest wyspą poławiaczy gąbek. Podczas tej relaksacyjnej... czytaj dalej »

Wyspy Liparyjskie

Włochy - Sycylia

Wyspy Liparyjskie
 Wspaniała wycieczka statkiem do stolicy archipelagu – Lipari. Miasto zwiedzimy z przewodnikiem, następnie dostaniemy czas wolny aby dokonać zakupów w wielu sklepikach z pamiątkami znajdującymi się na miejscu. Oczywiście czas wolny możemy wykorzystać w inny sposób, wielu turystów decyduje się na rejs wzdłuż wybrzeża wyspy. Kolejnym... czytaj dalej »

Infolinia
801 000 515

Dla tel. komórkowych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00