Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Nurkowanie

Egipt - Sharm El Sheikh

Nurkowanie
Półwysep Synaj, a zwłaszcza Sharm El Sheikh, Dahab i Taba słyną na całym świecie z cudu natury, jakim jest kolorowa rafa koralowa. Dla wielu osób rezerwacja wycieczki do Egiptu, niezależnie czy to jest rezerwacja first minute czy wykupienie wyjazdu last minute, do tych właśnie turystycznych kurortów (Sharm El Sheikh, Dahab i Taba), to przede wszystkim piękna... czytaj dalej »

Paxos i Antipaxos

Grecja - Korfu

Paxos i Antipaxos
Rejs na wyspy Paxos i Antipaxos jest jedną z częściej wybieranych wycieczek fakultatywnych podczas wakacji na Korfu. Wycieczka ta jest idealną propozycją zarówno dla rodzin z dziećmi jak również dla par i osób pragnących poznawać wspaniałe wyspy greckie. Wyspa Paxos słynie z błękitnych grot. Błękitne groty na wyspie Paxos znajdziecie na wielu fotografiach... czytaj dalej »

Aqualand

Grecja - Korfu

Aqualand
Wycieczka fakultatywna Aqualand – wodne miasteczko, wybierana jest najczęściej przez spędzające na Korfu wakacje rodziny z dziećmi. Zarówno najmłodsi jak i starsi będą mogli spędzić wspaniały, pełen zabawy dzień w miasteczku wodnym. Czekają tu na chętnych prawdziwe wodne atrakcje: małe i duże zjeżdżalnie, kompleks basenów oraz duże jaccuzi,... czytaj dalej »

Zachodnia Kreta

Grecja - Kreta

Zachodnia Kreta
 Spędzając na Krecie rodzinne wakacje w hotelu z all inclusive przy plaży w popularnym kurorcie lub też wykupiony w biurze podróży w ostatniej chwili wyjazd Kreta last minute, warto poznać bliżej miejsce, do którego się wybieramy, jego przyrodę, zabytki, kulturę i atmosferę. Możliwość taka daje wycieczka fakultatywna... czytaj dalej »

Nurkowanie

Turcja - Riwiera Turecka

Nurkowanie
 Jadąc na wymarzone letnie wakacje w Turcji z rodziną, przyjaciółmi lub romantycznywypoczynek we dwoje w takich turystycznych miejscowościach jak Alanya, Antalya, Side,Belek, czy też Kemer wykupione w biurze podróży Travel Shops będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w odkrywaniu niesamowitego i pełnego... czytaj dalej »

Infolinia
801 000 515

Dla tel. komórkowych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00