Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Luxor

Egipt - Hurghada

Luxor
Wycieczka fakultatywna Luksor jest dostępna tylko podczas pobytu w regionie Hurghady (Hurghada, Marsa Alam, Makadi Bay) z uwagi na znaczne odległości do przebycia autokarem. Jeśli urlop w Egipcie spędzamy w regionie Hurghady koniecznie powinniśmy z uroków tej wycieczki fakultatywnej skorzystać. Pozostawia ona nie zapomniane wrażenia dotyku z historią naszej cywilizacji.... czytaj dalej »

Paxos i Antipaxos

Grecja - Korfu

Paxos i Antipaxos
Rejs na wyspy Paxos i Antipaxos jest jedną z częściej wybieranych wycieczek fakultatywnych podczas wakacji na Korfu. Wycieczka ta jest idealną propozycją zarówno dla rodzin z dziećmi jak również dla par i osób pragnących poznawać wspaniałe wyspy greckie. Wyspa Paxos słynie z błękitnych grot. Błękitne groty na wyspie Paxos znajdziecie na wielu fotografiach... czytaj dalej »

Spinalonga i Aghios Nikolaos

Grecja - Kreta

Spinalonga i Aghios Nikolaos
 Spędzając wakacje w jednym z licznych kurortów we wschodniej części Krety z rodziną lub przyjaciółmi oprócz korzystania z uroków pięknych piaszczystych plaż i wspaniałej czystej wody, a także życia nocnego, warto zainteresować się również historią wyspy i poznać jej najpiękniejsze zakątki. Możliwość taką daje Państwu ... czytaj dalej »

Rejs na wyspę Symi

Grecja - Rodos

Rejs na wyspę Symi
 Rejs na wyspę Symi polecamy wszystkim, którzy spędzają tu urlop, zarówno rodzinom z dziećmi jak i parom poszukującym romantycznych wycieczek. Rejs na Symi trwa około 2 godzin. Wyspa Symi to przepiękna niewielka wyspa leżąca u wybrzeży Turcji. Wyspa Syminazywana jest wyspą poławiaczy gąbek. Podczas tej relaksacyjnej... czytaj dalej »

Marmaris

Grecja - Rodos

Marmaris
 Gdy planujemy spędzić urlop w Grecji, w kraju wyspiarskim, nie może nas ominąć morskawycieczka fakultatywna. Wspaniała propozycja dla każdego turysty to wycieczka fakultatywna rejs do Marmaris. Polecamy ten rejs do Marmaris wodolotem lub katamaranem.  Marmaris to miasto położone na południowym zachodzie Turcji. Marmaris... czytaj dalej »

Dla tel. komórkowych
801 000 515

Dla tel. stacjonarnych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00