Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Gramouvsa i Błękitna Laguna

Grecja - Kreta

Gramouvsa i Błękitna Laguna
 Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna to propozycja na spędzenie wspaniałego dnia zarówno dla rodzin z dziećmi jak również osób ceniących spokojny wypoczynek. Spędzając wakacje na Krecie czy to w hotelu przy plaży w jednym z popularnych kurortów i miejscowości wypoczynkowych, czy też w wynajmując apartament bez... czytaj dalej »

Jeep Safari

Grecja - Kreta

Jeep Safari
 Wycieczka fakultatywna Jeep Safari daje wypoczywającym na Krecie turystom możliwość połączenia emocjonującej zabawy z możliwością zwiedzania i poznawania wspaniałej przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów greckiej wyspy Kreta. Każdy z Państwa od dzieci po seniorów będzie zachwycony wspaniałymi górskimi trasami... czytaj dalej »

Lindos

Grecja - Rodos

Lindos
 Niezależnie od tego, w której części wyspy Rodos spędzamy urlop, koniecznie powinniśmy poznać miasto Lindos, perłę greckiej architektury. Miasteczko Lindos to jedno z najpiękniejszych miejsc na wyspie Rodos, ale także to wielka atrakcja turystyczna w całym tym regionie turystycznym. Wrażenie robi zabudowa miasta ... czytaj dalej »

Erice i Segesta

Włochy - Sycylia

Erice i Segesta
 Jest to wycieczka do pięknego miasteczka Erice znajdującym się na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na Trapani i wyspy Egadyjskie. Miasteczko pełne jest tajemniczych zaułków i klimatycznych uliczek. Podczas wycieczki fakultatywnej Erice i Sagesta zwiedzać będziemy między innymi Giardini del Balio oraz Chiesa Matrice.... czytaj dalej »

Katania

Włochy - Sycylia

Katania
 Jest to wycieczka fakultatywna do stolicy Katanii. Jest to region na wschodnim wybrzeżu Sycylii położony u stóp Etny. Zwiedzanie rozpoczniemy od amfiteatru rzymskiego. Ciekawostką jest, iż stopnie tego amfiteatru zostały wykute w lawie wulkanicznej. Oczywiście zobaczymy katedrę i klasztor św. Agaty. W katedrze będziemy mieli możliwość... czytaj dalej »

Infolinia
801 000 515

Dla tel. komórkowych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00