Wycieczki fakultatywne

Gramouvsa i Błękitna Laguna

 Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna to propozycja na spędzenie wspaniałego dnia zarówno dla rodzin z dziećmi jak również osób ceniących spokojny wypoczynek. Spędzając wakacje na Krecie czy to w hotelu przy plaży w jednym z popularnych kurortów i miejscowości wypoczynkowych, czy też w wynajmując apartament bez wyżywienia poświęćmy dzień zna poznanie północno – zachodniej części wyspy z jej wspaniałymi plażami, licznymi zatokami i pięknym dzikim wybrzeżem. Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna pozwoli na poznanie niezamieszkanej wysepki i wspaniałej odludnej plaży oraz na rozkoszowanie się kąpielą w krystalicznie czystym morzu i plażowanie na różowo – złotym piasku zatoki Balos. 
Wycieczkę Gramouvsa i Błękitna Laguna rozpoczniecie rejs z miejscowości Kissamos. Rejs potrwa około godziny i będziecie mogli podziwiać z pokładu statku wycieczkowego wspaniałe wybrzeże Krety, a także cieszyć się słońcem i piękną pogodą. Po przybiciu do wyspy Gramouvsa zwanej również wyspą Piratów, zwiedzicie ruiny twierdzy weneckiej z XVI w. położonej na malowniczym wzgórzu na wysokości około 140 m n. p. m. skąd roztacza się wspaniały widok na morze i półwysep oraz Zatokę Balos. Na wyspie Gramouvsa oprócz twierdzy zobaczyć można liczne ptaki i wspaniałą przyrodę. 
Po zwiedzaniu wyspy Gramouvsa czas na dalszą część rejsu po lazurowych wodach morza. Po około 15 minutach statek zakotwiczy w malowniczej zatoce Balos. W zatoce słynącej z pięknej, szerokiej piaszczystej plaży będziecie mogli orzeźwić się kąpielą w krystalicznie czystej turkusowej wodzie lub opalać się na brzegu zatoczki. Gorący piasek plaży oraz nieznacznie chłodniejsza woda to wspaniałe połączenie tej relaksującej wycieczki fakultatywnej, a jednocześnie doskonałe uzupełnienie naszych wakacji na Krecie, dni spędzanych w hotelu i na plaży, albo w greckich tawernach i knajpach przy degustacji kuchni śródziemnomorskiej. Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna kończy się rejsem powrotnym do portu Kissamos,a stamtąd przejazd autokarem do hotelu. 

Dla tel. komórkowych
801 000 515

Dla tel. stacjonarnych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00