Wycieczki fakultatywne

Gramouvsa i Błękitna Laguna

 Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna to propozycja na spędzenie wspaniałego dnia zarówno dla rodzin z dziećmi jak również osób ceniących spokojny wypoczynek. Spędzając wakacje na Krecie czy to w hotelu przy plaży w jednym z popularnych kurortów i miejscowości wypoczynkowych, czy też w wynajmując apartament bez wyżywienia poświęćmy dzień zna poznanie północno – zachodniej części wyspy z jej wspaniałymi plażami, licznymi zatokami i pięknym dzikim wybrzeżem. Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna pozwoli na poznanie niezamieszkanej wysepki i wspaniałej odludnej plaży oraz na rozkoszowanie się kąpielą w krystalicznie czystym morzu i plażowanie na różowo – złotym piasku zatoki Balos. 
Wycieczkę Gramouvsa i Błękitna Laguna rozpoczniecie rejs z miejscowości Kissamos. Rejs potrwa około godziny i będziecie mogli podziwiać z pokładu statku wycieczkowego wspaniałe wybrzeże Krety, a także cieszyć się słońcem i piękną pogodą. Po przybiciu do wyspy Gramouvsa zwanej również wyspą Piratów, zwiedzicie ruiny twierdzy weneckiej z XVI w. położonej na malowniczym wzgórzu na wysokości około 140 m n. p. m. skąd roztacza się wspaniały widok na morze i półwysep oraz Zatokę Balos. Na wyspie Gramouvsa oprócz twierdzy zobaczyć można liczne ptaki i wspaniałą przyrodę. 
Po zwiedzaniu wyspy Gramouvsa czas na dalszą część rejsu po lazurowych wodach morza. Po około 15 minutach statek zakotwiczy w malowniczej zatoce Balos. W zatoce słynącej z pięknej, szerokiej piaszczystej plaży będziecie mogli orzeźwić się kąpielą w krystalicznie czystej turkusowej wodzie lub opalać się na brzegu zatoczki. Gorący piasek plaży oraz nieznacznie chłodniejsza woda to wspaniałe połączenie tej relaksującej wycieczki fakultatywnej, a jednocześnie doskonałe uzupełnienie naszych wakacji na Krecie, dni spędzanych w hotelu i na plaży, albo w greckich tawernach i knajpach przy degustacji kuchni śródziemnomorskiej. Wycieczka fakultatywna Gramouvsa i Błękitna Laguna kończy się rejsem powrotnym do portu Kissamos,a stamtąd przejazd autokarem do hotelu. 

Infolinia
801 000 515

Dla tel. komórkowych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00