Wycieczki fakultatywne

Miasto Korfu

 Wycieczka fakultatywna miasto Korfu jest dedykowana każdemu turyście wypoczywającemu na tej wspaniałej zielonej wyspie. Grecja, Korfu - Miasto KorfuPodczas wycieczki tej poznać można bliżej burzliwą historię i wspaniałe zabytki stolicy wyspy Korfu oraz poczuć atmosferę jednego z najpiękniejszych miast na wyspach greckich. 

W mieście Korfu zobaczycie Państwo dwie twierdze weneckie, wspaniałe stare miasto z malowniczymi uliczkami i wspaniałymi kamieniczkami.Grecja, Korfu - Miasto KorfuOprócz tego będzie można zobaczyć liczne kościoły i cerkwie w tym cerkiew po wezwaniem patrona wyspy św. Spirydona, piękny kościół Kanoni i Katedrę św. Teodory. Pospacerować po nadmorskiej promenadzie, która wygląda jak kopia paryskiej Rue de Tivoli i jest pozostałością po panowaniu francuzów na wyspie Korfu. Poza tym w mieście Korfu będziecie mogli Państwo zrobić zakupy. Grecja, Korfu - Miasto KorfuJako pamiątki i upominki z wakacji na Korfu polecane są likier z koum kwata, wyroby z drewna oliwkowego, ceramika i wspaniałe rękodzieło miejscowych rzemieślników i artystów. 

Spacer po mieście, zacienione grecki uliczki, przytulne kafejki i bary oraz leniwy czas powodują, że wycieczka fakultatywna miasto Korfu polecana jest dla każdego turysty spędzającego wakacje na wyspie. 

Dla tel. komórkowych
801 000 515

Dla tel. stacjonarnych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00