Wycieczki fakultatywne

Rafting

 Dla żądnych wrażeń i lubiących zabawę młodych ludzi wypoczywających w hotelu w centrum czy też korzystających z uroków pięknych szerokich piaszczystych plaż Riwiery Tureckiej konsultanciTravel Shops rekomendują wycieczkę fakultatywną RaftingWycieczka fakultatywna Rafting pozwoli na przeżycie emocjonującego dnia w scenerii pięknej przyrody, a dzięki potędze rzeki, na której organizowany jest spływ, będzie można poczuć adrenalinę. 
Podczas wycieczki fakultatywnej rafting udamy się do parku krajobrazowego, gdzie przesiadamy się do dziesięcioosobowych pontonów. Trasa spływu liczy sobie około 10 – 12 kilometrów rwącej chwilami dość szerokiej rzeki. Podczas pokonywania jej będziecie mogli płynąć w różnych warunkach i z całą pewnością ubranie nie pozostanie suche. Dla chętnych w wyznaczonych przez sternika miejscach możliwość spróbowania body-raftingu (spływ rzeką bez pontonu). W przerwie czeka na wyczerpanych przygodą lunch i wycieczka piesza do mostu z czasów rzymskich oraz pokaz skoków do rzeki. Najodważniejsi będą mogli wykonać z dość wysokiej skały skok do lodowatej wody wpływającego w tym miejscu górskiego potoku. Zarówno sam skok, jak i lodowata woda zapiera dech w piersiach. Reszta grupy oklaskami z mostu zachęca śmiałków do skoku. Po pokonaniu całej trasy będziecie mogli kupić pamiątkowe filmy i zdjęcia z wycieczki fakultatywnej Rafting, w której głównymi aktorami będziecie Wy sami. 
Wycieczka fakultatywna rafting pozwoli na przyjemne spędzenie dnia i pokaże, co Turcja i Riwiera Turecka m.in. poza wspaniałymi plażami i pełnymi życia nocnego kurortami ma do zaoferowania odwiedzającym ją turystom. Urlop w Turcji w hotelu z opcją all inclusive, w dodatku w hotelu przy plaży, jest luksusem ale i słodkim lenistwem. Zachęcamy, aby czasem przerwać leniuchowanie przy hotelowym basenie lub na hotelowej plaży, opuścić hotel, w którym spędzamy z dziećmi nasz dwutygodniowy urlop na Riwierze Tureckiej i wyruszyć po przygodę. Wycieczka fakultatywna Rafting podczas urlopu w Turcji na Riwierze Tureckiej polecana jest dla wszystkich, którzy nie boją się wody i lubią odrobinę adrenaliny. Travel Shops poleca tę wycieczką wszystkim tym, którzy preferują aktywny wypoczynek oraz korzystanie w czasie urlopu ze sportów wodnych. 

Dla tel. komórkowych
801 000 515

Dla tel. stacjonarnych
733 730 70042 632 04 54

Obsługa klienta

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9:00 - 18:00